Türkiye'nin

  • En Nitelikli Dil Okulu
  • En Spesifik Yayınevi
  • En İnteraktif Online Dil Okulu
  • En Kapsamlı Dil Eğitimi
Çağrı Merkezi

İzmir Alsancak IELTS Kursu | Akademik Yabancı Dil Kursu

IELTS, İngilizcenin ana iletişim dili olduğu bir ülkede okumak veya çalışmak isteyen yabancı adayların girmesi gereken bir İngilizce dil sınavıdır.

İzmir’de Alsancak IELTS Kursu ile sınava etkili bir hazırlık süreci edinebilir ve hedeflediğiniz puana ulaşabilirsiniz. İngiltere, Avustralya, Yeni Zelanda, Amerika Birleşik Devletleri ve Kanada, IELTS'in üniversite başvuruları için kabul edildiği en yaygın ülkelerdir. Ülkemizde IELTS sınavına en yoğun ilginin olduğu iller arasında İzmir yer almaktadır. Akademik Yabancı Dil Kursları Alsancak IELTS Kursu öğrencilerine nitelikli bir hazırlık süreci sunmaktadır. Sınav öncelikle, sınava giren kişinin dört temel İngilizce dil becerisi olan dinleme, okuma, konuşma ve yazma ile iletişim kurma yeteneğini değerlendirir. IDP Education Australia ve Cambridge English Language Assessment, IELTS sınavının ortak sahibi ve yöneticisidir.

 

IELTS Sınavı Neden Gereklidir?

İstihdam veya okul hedeflerinizi gerçekleştirmek için belirli bir IELTS puanı almanız gerektiğinin farkında olabilirsiniz ve sınava hazırlanırken bu hedef doğrultusunda çalışıyor olabilirsiniz. Ancak, sonuçlarınızı artırmak için IELTS Akademik sınavına daha fazla çalışmanın ek faydalarından bazılarını düşündünüz mü? İzmir Alsancak IELTS Kursu ihtiyacınız olan en iyi hazırlık ortamını sunacaktır. İşte IELTS Sınavını önemini ifade eden beş husus:

* İngilizce dil becerilerinizin objektif bir değerlendirmesi yapılacaktır. Belki arkadaşlarınız size İngilizceyi iyi konuştuğunuzu söyleyebilir ya da okul sınavlarında sürekli olarak iyi performans gösteriyor olabilirsiniz. Ancak beceri seviyenizi gerçekten biliyor musunuz? İzmir Alsancak IELTS Kursu, IELTS sınavına girdiğinizde, dünya çapındaki en katı IELTS kriterlerine göre sizi hazırlayacaktır.

* İzmir Alsancak IELTS Kursu ile dünya çapında tanınan bir sertifika alacaksınız. Bir IELTS sınavına girerek, işletmeler, kolejler, profesyonel kuruluşlar ve devlet kurumları dahil olmak üzere dünya çapında binlerce kurum tarafından tanınan ve onaylanan bir sınav skoru alacaksınız.

* İzmir Alsancak IELTS Kursu ile İngilizce dil bilginizi geliştireceksiniz. Bazı öğrenciler bazı yetenekleri diğerlerine tercih eder. Bir IELTS sınavına girdiğinizde, dinleme, okuma, yazma ve konuşma olmak üzere dört becerinin tamamında değerlendirilirsiniz, bu nedenle iyi bir performans sergilemek istiyorsanız hepsini uygulamanız gerekir.

* İzmir Alsancak IELTS Kursu ile İhtiyacınız olan İngilizceyi daha iyi anlayacaksınız. IELTS Akademik sınavına girerseniz, İngilizce lisans veya lisansüstü eğitim için gerekli olan dili daha iyi anlayacaksınız.

* İzmir Alsancak IELTS Kursu ile net bir hedefiniz olacağından, daha çok çalışmak için ilham alacaksınız. Net hedefleriniz ve hedefleriniz yoksa, başka bir gün için çalışmayı ertelemek oldukça basittir. IELTS sınavına girmek, sizi çok çalışmak ve İngilizcenizi geliştirmek için motive eder.

İzmir IELTS Kursu İzmir IELTS Kursu
İzmir IELTS Kursu İzmir IELTS Kursu
  • İletişim Bilgileriniz
  • Paket Seçimi
  • Onay

İletişim Bilgileriniz

İletişim Bilgilerini Giriniz

Paket Seçimi

Eğitim Paketini Seçiniz

%15
2805.00 TL
2384.25 TL

Onay

Ekibimiz Sizi Arasın

En son haberlerden, kampanyalardan ve indirimlerden ilk siz haberdar olun.