Türkiye'nin

  • En Nitelikli Dil Okulu
  • En Spesifik Yayınevi
  • En İnteraktif Online Dil Okulu
  • En Kapsamlı Dil Eğitimi
Çağrı Merkezi

İzmir IELTS Deneme Sınavı | Akademik Yabancı Dil Kursları

IELTS de önemli olan süreç ve çalışma disiplinidir. Bugün hep birlikte bu disiplinlerden önemli  başlıklarını inceleyerek, İzmir Alsancak da en iyi IELTS kursu olan Akademik Yabancı Dil Kursları ayrıcalıklarını keşfedeceğiz.

Hiç maraton koştun mu? Belki cevabınız hayır ama aklınıza denemek fikri geldiyse hemen nasıl antrenman yapacağınızı düşünmeye başlamalısınız.

Bir koçla konuşurken, ciddi ve kalifiye bir kişiyse, maç için önceki 3 aylık hazırlıkların en uzun ve en zor kısım olduğunu söyleyecektir. Ve sonucunda maratonun sadece pastanın üzerine krema olduğunu…

Burada, aynı şey IELTS sınavı gibi karmaşık bir sınav için de geçerlidir. İzmir de en iyi IELTS kurslarında verilen eğitimlerde en önemli ve en çok tekrarı yapılan betimlemeyi sizlerle paylaştık. Bu maraton hikayesi doğru bir yönlendirme ve IELTS Deneme Sınavı tekrarları ile sonucunda sadece sınava girmek en kolay yanı oluyor. IELTS de önemli olan süreç ve çalışma disiplinidir. Bugün hep birlikte bu disiplinlerden önemli  başlıklarını inceleyerek, İzmir Alsancak da en iyi IELTS kursu olan Akademik Yabancı Dil Kursları ayrıcalıklarını keşfedeceğiz.

 

IELTS Akademik veya genel sınava girmek için hazırlık kursuna katılın

İzmirde ve ülkemizde en çok tercih edilen IELTS sınavı öncesinde profesyonel bir eğitim gerektirir.Bu eğitimler genel olarak kampüslerimizde yüzyüze olarak yapılır. Fakat Yüzyüze bir kursa kayıt olamıyorsanız ve evden çalışmak zorunda kalıyorsanız, umutsuzluğa kapılmayın, özel çevrimiçi kurslarda vermekteyiz. 

Akademik Yabancı Dil Kursları  ile, sınav gününde göreceklerinizi doğru bir şekilde yansıtan tam uzunlukta IELTS Deneme alıştırma sınavlarına erişebileceksiniz. Testler, cevaplanmamış soru havuzunuzdan oluşturulur.

 

IELTS Deneme Sınavı Pratikleri Neden Önemli?

Son yıllarda IELTS sınavına girmek, üniversitelerin ve şirketlerin öğrencilerin ve adayların İngilizce seviyelerini değerlendirmeleri için bir başvuru, yani bir gösterge haline geldi. Bu yüzden dünyanın en popüler ve en çok rağbet gören İngilizce sınavı haline geldi.

Test, gerçekleştirmesi her zaman kolay olmayan çeşitli egzersiz türlerini içerir. Haliyle bu durumda İzmirde en iyi dil eğitimini veren kurslar Akademik Yabancı Dil Kursları gibi IELTS Deneme Sınavları ve genel pratikler için oldukça detaylı bir IELTS programı oluşturmakta. Bu makale ayrıca, IELTS sınavına nispeten kolay bir şekilde girmek için faydalı ipucu içermektedir .

 

Üniversitelerin gerektirdiği IELTS puanı

Birçok üniversite için grup 6 yeterlidir, diğerleri için grup 7 veya 7.5 gerekir. Bazı üniversitelerin sınavın tüm testlerinde tek tip bir bant gerektirdiğini belirtmek önemlidir. Bu, yukarıdaki şemada belirtilen parametrelerin ötesinde, testin tüm testlerinde minimum bir banda ulaşmanız gerekeceği anlamına gelir .

Hangi IELTS sınavı sizin için uygun? Bilgisayar Tabanlı mı Kağıt Tabanlı mı?

Bilgisayar Tabanlı IELTS sınavı tamamen bilgisayarda yapılır. Bu, not almak dışında kalemi hiç kullanmanız gerekmeyeceği anlamına gelir.

Sorular ve cevaplarınız monitördedir ve metni okuma alışkanlığınıza göre büyütebilirsiniz. Konuşma sınavı, bilgisayarda yapılmayan tek sınavdır. Ancak, sınavın bilgisayarlı versiyonundan memnun değilseniz, yine de Kağıt Tabanlı versiyona girebilirsiniz . 

İzmir IELTS Kursu İzmir IELTS Kursu
İzmir IELTS Kursu İzmir IELTS Kursu
  • İletişim Bilgileriniz
  • Paket Seçimi
  • Onay

İletişim Bilgileriniz

İletişim Bilgilerini Giriniz

Paket Seçimi

Eğitim Paketini Seçiniz

%15
2805.00 TL
2384.25 TL

Onay

Ekibimiz Sizi Arasın

En son haberlerden, kampanyalardan ve indirimlerden ilk siz haberdar olun.