Türkiye'nin

  • En Nitelikli Dil Okulu
  • En Spesifik Yayınevi
  • En İnteraktif Online Dil Okulu
  • En Kapsamlı Dil Eğitimi
Çağrı Merkezi

İzmir'in En İyi IELTS Kursu | Akademik Yabancı Dil Kursları

ELTS, okuma, yazma, dinleme ve konuşma gibi tüm İngilizce becerilerinizi değerlendirir ve yurtdışındaki yeni yaşamınızda İngilizceyi okulda, işte ve oyun oynarken nasıl kullanacağınızı yansıtmak üzere tasarlanmıştır.

Akademik Yabancı Dil Kursları İzmir IELTS Kursu ile sınava en iyi şekilde hazırlanarak hedeflediğiniz skora ulaşmanız mümkün.

IELTS'in dinleme ve konuşma bölümleri tüm sınav katılımcıları için aynıdır. İzmir’in en iyi IELTS kursu olan Akademik Yabancı Dil Kursları İzmir IELTS kursu özellikle konuşma bölümü için ana dili İngilizce olan formasyon sahibi eğitmenleri ile kısa sürede hızlı ve etkili sonuçlar sunmaktadır.

Okuma ve yazma bölümleri, akademik veya genel eğitim modüllerini seçmenize bağlı olarak farklılık gösterir.

Akademik modül, lisans ve lisansüstü düzeyde üniversiteye giriş ve profesyonel kayıt için uygundur.

Genel Eğitim modülü, İngilizce konuşulan bir ülkeye göç etme amaçları ve derece seviyesinin altında eğitim almak isteyen kişiler için uygundur.

IELTS 140 ülkede mevcuttur ve geçen yıl 2,9 milyondan fazla test yapılmıştır. İşverenler, üniversiteler, meslek kuruluşları ve göçmenlik makamları dahil olmak üzere dünya çapında 10.000'den fazla kuruluş tarafından tanınmaktadır.

IELTS, British Council, IDP: IELTS Australia ve Cambridge English Language Assessment'ın ortak mülkiyetindedir. İzmir en iyi IELTS Kursu ile sınava yönelik stratejilerle hazırlanmış bir eğitim sistemi içerisinde nitelikli bir hazırlık dönemi geçirebilirsiniz.

 

IELTS sınavına nasıl etkili bir şekilde hazırlanılır?

IELTS'e hazırlanmanın birkaç yolu vardır ve uzman bir enstitü kullanmak yardımcı olabilir. Elbette bu hazırlığın bir bedeli olacak ama olası gidişat bunu hak ediyor.

Akademik Yabancı Dil Kurslarında, öğrencilerimize bir e-öğrenme platformunun pratikliğini ve sınırsız eğitimini yoğun bir yüz yüze kursun desteğiyle birleştiren benzersiz sistemler sağlamaya özen gösterdik. İzmirin En İyi IELTS Kursu olarak, kurumumuza özgün Green Box eğitim Platformumuz sayesinde, IELTS'in zorlu zamanlamasına aşina olmak için sınırlı bir süre içinde girebileceğiniz 15 teste erişebileceksiniz.

Green Box eğitim platformu, Akademik Dil Komisyonu tarafından geliştirilmiştir. Ölçeklenebilir ve kişiselleştirilmiş teknolojisi sayesinde İzmir'in en iyi IELTS kursu, çevrimiçi eğitimde ülkemizde lider konumundadır. Akademik Yabancı Dil Kursları Uzem platformu, öğrencilerimizin güçlü ve zayıf yönleri tespit eder ve öğrencilerimizin hazırlık yolunu optimize eder. Ayrıca Konuşma ve Yazma bölümlerini uygulama fırsatınız da var.

Ve hiçbir şey öğretmenlerle fikir alışverişinden daha değerli olmadığı için bu eğitimi İzmir’in en iyi IELTS Kursu ile yoğun yüz yüze hazırlıklarla tamamlıyoruz. Öğretmenlerimizin hepsi staj konusunda uzman, bazen referans eserlerin yazarları veya akademik dil komisyonu üyeleridir. IELTS'in tuzaklarından kaçınmak ve böylece puanınızı en üst düzeye çıkarmak için size tüm ipuçlarını verebilecekler.

Akademik Yabancı Dil Kursları İzmir'in en iyi IELTS Kursunda adaylar için genellikle en çok zorluk yaratan Yazma ve Konuşma konularına özel önem verilecektir. Eksiksiz bir sistem sayesinde, hayallerinizdeki okulları entegre edebilmeniz için sizi desteklemeye kararlıyız!

İzmir IELTS Kursu İzmir IELTS Kursu
İzmir IELTS Kursu İzmir IELTS Kursu
  • İletişim Bilgileriniz
  • Paket Seçimi
  • Onay

İletişim Bilgileriniz

İletişim Bilgilerini Giriniz

Paket Seçimi

Eğitim Paketini Seçiniz

%15
2805.00 TL
2384.25 TL

Onay

Ekibimiz Sizi Arasın

En son haberlerden, kampanyalardan ve indirimlerden ilk siz haberdar olun.