Türkiye'nin

  • En Nitelikli Dil Okulu
  • En Spesifik Yayınevi
  • En İnteraktif Online Dil Okulu
  • En Kapsamlı Dil Eğitimi
Çağrı Merkezi

İzmir Karşıyaka IELTS Kursu | Akademik Yabancı Dil Kursları

Uluslararası İngilizce Dil Test Sistemi (IELTS), yüksek öğrenim ve küresel göç için dünyanın en popüler İngilizce dil yeterlilik testidir.

İzmir Karşıyaka IELTS Kursu sınava nitelikli bir hazırlık yapmanızı sağlar. IELTS sınavı aşağıdaki unsurlarda dil yeteneğinizi test eder:

Dinleme,

Okuma,

Yazma,

Konuşma.

 

Neden IELTS Sınavına Girilir?

IELTS bir fırsatlar kapısı açar. İzmir Karşıyaka IELTS Kursu açılan bu kapının anahtarı niteliğindedir. Dünya çapında 10.000'den fazla kuruluş IELTS'e güvenmektedir, bu nedenle sınava girdiğinizde, dünyanın dört bir yanındaki eğitim kurumları, işverenler, hükümetler ve meslek kuruluşları tarafından tanındığından emin olabilirsiniz.

IELTS, dünya çapında İngilizce dil varyasyonları için hizmet vermektedir. Testin her sürümündeki her soru kombinasyonu kapsamlı bir şekilde araştırılır ve test edilir. IELTS, 30 yılı aşkın bir süre önce ilk kez geliştirildikten sonra, bugün İngilizce dil sınavı için standartları belirlemeye devam ediyor. İzmir Karşıyaka IELTS Kursu sınavın her bir bölümünün detaylı olarak analiz edilmesinden sonra müfredatlandırılmıştır.

IELTS size bir sınav görevlisi ile bire bir, yüz yüze görüşme ve gerçek dil becerilerinize göre değerlendirilme fırsatı verir.

IELTS, İngilizce dil yeterliliğiniz hakkında güvenilir, küresel olarak standartlaştırılmış, kolay yorumlanan bir görüş sağlar. Avustralya, Kanada, Yeni Zelanda ve Birleşik Krallık'taki hükümetler, göçmenlik başvurularını işlemek için IELTS'i kullanır. İzmir Karşıyaka IELTS Kursu sizi hedeflerinize ulaşmak anlamında destekleyecek mükemmel eğitim programına sahiptir.

 

Bilgisayarda IELTS mi veya kâğıt üzerinde IELTS mi?

Sınava girenler, IELTS'i bilgisayarda mı yoksa kâğıt üzerinde mi almak istediklerini seçebilirler. Mevcut sınav tarihlerini British Council web sitesinde görebilirsiniz. Her iki taban türünde sınav sıklıkları farklılık gösterir.

Sorular aynıdır, her iki test de okuma, yazma, dinleme ve konuşma testlerini içeriyor. Kâğıt üzerinde yapılan testte, sınava girenler cevaplarını 10-35 kişilik bir sınıfta kâğıda yazarlar. Bilgisayar üzerinden yapılan sınavda, sınava girenler sınav talimatlarını alır ve cevaplarını 12 veya daha az adayın bulunduğu bir dil stüdyosu ortamında bir bilgisayarda yazarlar. İzmir Karşıyaka IELTS Kursu her iki türe göre de yapılması gerekenleri ayrı ayrı ele alır. Konuşma testi, her iki test formatında da aynıdır: bir sınav görevlisi ile bire bir, yüz yüze diyalog kurulur.

Kâğıt üzerinde IELTS sonuçları, sınavdan 13 takvim günü sonra ve bilgisayar temelli IELTS sonuçları IELTS sınavından 3-5 gün sonra alınabilir.

Bilgisayar temelli IELTS sınavında, sınava daha küçük bir grupta girmek için daha fazla fırsat sunar ve mevcut sınav saatleri ve tarihleri ​​açısından size daha fazla seçenek sunar. İzmir Karşıyaka IELTS Kursuna daha çok bilgisayar temelli IELTS sınavına girecek adaylar katılım sağlamaktadırlar.

 

IELTS Sınav Türleri

Mevcut iki standart IELTS sınavı vardır: IELTS Academic ve IELTS General Training. İzmir Karşıyaka IELTS Kursu her iki farklı türe göre farklı şekilde programlanmıştır.

IELTS Academic: İngilizce dil yeterliliğinizin akademik bir ortam için uygun olup olmadığını değerlendirir. Akademik dilin özelliklerini yansıtır ve İngilizce eğitime başlamaya hazır olup olmadığınızı değerlendirir.

IELTS General Training: İngilizce dil yeterliliğini pratik, günlük bir bağlamda değerlendirir. Görevler ve testler hem işyeri hem de sosyal durumları yansıtır.

İzmir IELTS Kursu İzmir IELTS Kursu
İzmir IELTS Kursu İzmir IELTS Kursu
  • İletişim Bilgileriniz
  • Paket Seçimi
  • Onay

İletişim Bilgileriniz

İletişim Bilgilerini Giriniz

Paket Seçimi

Eğitim Paketini Seçiniz

%15
2805.00 TL
2384.25 TL

Onay

Ekibimiz Sizi Arasın

En son haberlerden, kampanyalardan ve indirimlerden ilk siz haberdar olun.