Türkiye'nin

  • En Nitelikli Dil Okulu
  • En Spesifik Yayınevi
  • En İnteraktif Online Dil Okulu
  • En Kapsamlı Dil Eğitimi
Çağrı Merkezi

İzmir Bornova En İyi IELTS Kursu | Akademik Yabancı Dil Kursu

Akademik Yabancı Dil Kursları, İzmir Bornovada bulunan kampüslerinin haricinde diğer şehirler de bulunan kampüslerde en iyi dil eğitimine sahip olabilirsiniz.

İzmir için en iyi sınav odaklı dil okullarını araştıran öğrencileri, son yılların popüler sınavı olan IELTS için İzmir Bornova En İyi IELTS Kursu olan Akademik Yabancı Dil Kurslarını tercih ediyor! Peki ingilizce söz konusu olduğu zaman sürekli karşımıza çıkan IELTS nedir?, En iyi IELTS kursu kriterleri nelerdir?, İzmirin en iyi IELTS kursu hangisi? vb. soruların cevaplarına hep birlikte göz atalım. 

 

IELTS nedir?

Uluslararası İngilizce Dil Test Sistemi olan IELTS, İngilizce dil yeterlilik testidir. Eğitim ve göçte dünyanın en popüler ve saygın İngilizce sınavlarından biridir.

Ana dili İngilizce olmayan ve İngilizce konuşulan bir ortamda eğitim görmek veya çalışmak isteyen kişilere yönelik olan IELTS eğitimi, İngilizce dil yeteneğini dört kategoride test etmek için uluslararası kabul görmüş bir sistemdir:

 

-Dinleme

-Okuma

-Yazı

-Konuşma

 

IELTS İngilizce dil değerlendirmesinin en güvenilir biçimlerinden biri haline geldi ve dünya çapında 8.000'den fazla üniversite, işveren ve göçmenlik kuruluşu tarafından kabul edildi. IELTS sınav yöntemleri, adayın İngilizceyi gerçek yaşam durumlarında kullanma konusundaki pratik becerisine odaklanır.

 

Neden İzmir bornova Akademik Yabancı Dil Kurslarında IELTS eğitimi almalısınız?

Akademik Yabancı Dil Kurslarında yer alan IELTS kursu, yalnızca IELTS sınavını başarıyla geçmenize izin vermekle kalmayacak, aynı zamanda yeni ve ilginç etkinliklere katılma güvenini oluşturmanıza ve istediğiniz kolej veya üniversiteye kabul edilme şansınızı artırmanıza yardımcı olacaktır. Akademik Yabancı Dil Kursları, İzmir Bornovada bulunan kampüslerinin haricinde diğer şehirler de bulunan kampüslerde de Dil alıştırmaları, alıştırma testleri ve becerilerinizi geliştirmek için birçok fırsat , dinleme, okuma, yazma ve konuşma olmak üzere dört dil becerisinin tamamında mükemmel olmanızı sağlayacaktır  .

 

Öğretmenlerimiz IELTS kursu için uzun yıllara dayanan sınav  deneyime sahiptir.  Öğrencileri sınav odaklı eğitimler ile  eğitmenin yanı sıra genel dil yetkinliği açısından da faydalı teknikler sağlama konusunda uzmanlaşmıştır. Öğrenciler, IELTS sınavına hazırlanırken Akademik eğitim stratejisi ile tüm öğrencilerin İngilizce becerilerine olan güvenlerini  geliştireceklerdir.

 

Bornova En İyi IELTS Kursu 

İzmir bornova En İyi IELTS Kursu Akademik Yabancı Dil Kursları sizlere;  

-IELTS puanınızı artırmanız için gerekli olan eğitim sürecini tam zamanlı planlar.

-Yetişkinlere yönelik eğitim anlayışı ile çalışan ve okuyan öğrencileri için dil eğitimlerini akşam ve hafta sonu dersleri olarak planlar.

-Küçük sınıf ve sayılı kontenjan olanakları ile özelleştirilmiş eğitim imkanı sunmaktadır.

 

IELTS Kurs Türleri

Akademik IELTS : Birleşik Krallık üniversitesinde okumak veya bir yüksek öğretim enstitüsüne katılmak isteyen uluslararası öğrenciler içindir.

Genel IELTS Dersleri: Avustralya, Kanada ve Yeni Zelanda gibi İngilizce konuşulan ülkelere göç etmeyi planlayanlar için ideal olan İngilizce hayatta kalma becerilerine ve sosyal ve işyeri diline odaklanır.

İzmir IELTS Kursu İzmir IELTS Kursu
İzmir IELTS Kursu İzmir IELTS Kursu
  • İletişim Bilgileriniz
  • Paket Seçimi
  • Onay

İletişim Bilgileriniz

İletişim Bilgilerini Giriniz

Paket Seçimi

Eğitim Paketini Seçiniz

%15
2805.00 TL
2384.25 TL

Onay

Ekibimiz Sizi Arasın

En son haberlerden, kampanyalardan ve indirimlerden ilk siz haberdar olun.