Türkiye'nin

  • En Nitelikli Dil Okulu
  • En Spesifik Yayınevi
  • En İnteraktif Online Dil Okulu
  • En Kapsamlı Dil Eğitimi
Çağrı Merkezi

İzmir IELTS Kursu Fiyatları | Akademik Yabancı Dil Kursları

IELTS gibi resmi bir sertifikaya başvurmaya hazır olduğunuzu düşünüyor musunuz? Geçmesi çok zor bir sınav olduğunu ve sadece birkaç kişiye yönelik olduğunu düşünebilirsiniz.

Uygun Fiyatları ile Akademik Yabancı Dil Kursları İzmir IELTS Kursu etkili bir hazırlık süreci sunuyor. Aslında, mevcut İngilizce seviyelerini bilmek isteyen herkes bu resmi sınava girebilir, ancak en iyi sonuçları almak istiyorsanız önceden hazırlanmak en iyisidir.

İzmir IELTS Kursu, resmi IELTS sınavına girmeden önce becerileriniz hakkında net bir fikir sahibi olabilmeniz için size ücretsiz bir çevrimiçi sınav sunar. Yenilikçi teknolojinin yanı sıra eğlenceli ve kişiselleştirilmiş içerikle bir sonraki sınavı uygun fiyatları yakalayarak başarıyla geçmenize yardımcı olacağız.

Cambridge Üniversitesi ve British Council tarafından ortaklaşa geliştirilen IELTS sertifikası, dünya çapında 140 ülkede 10.000'den fazla kuruluş tarafından tanınan, dünyanın en önemli İngilizce dil sınavlarından biridir ve İngilizce seviyenizi belgelemenizi sağlar. Akademik Dil Kurslarının uygun Fiyatlarını yakalayarak katılacağınız İzmir IELTS Kursu ile hedef skora ulaşabilirsiniz. Sınav, İngilizce konuşulan ülkelerde okumak, çalışmak ve yaşamak isteyen kişilere yöneliktir.

 

Spesifik dil hedeflerinize göre farklı türlerde IELTS İngilizce testleri

IELTS Akademik: Yüksek öğrenimlerine yurtdışında devam etmek isteyen öğrencilere yöneliktir.

IELTS UKVI: Vize başvurusunda bulunmak veya Birleşik Krallık'a veya anadili İngilizce olan ülkelere göç etmek isteyenler için.

IELTS General Training: Bu, dört dil becerisini değerlendiren genel bir sınavdır.

Bu prestijli IELTS sertifikasıyla ilgileniyorsanız, uygulama testimize katılın ve uygun fiyatları sunduğumuz İzmir IELTS Kursunu deneyimleyin. Mevcut İngilizce becerileriniz hakkında daha fazla bilgi edinmenize yardımcı olacak ve gerçek sınavda neyle karşılaşacağınız konusunda size daha iyi bir fikir verecek mükemmel bir araçtır.

 

Resmi IELTS sınavından önce testimize girerek elde edebileceğiniz çeşitli avantajlar

En Uygun Fiyatların sunulduğu İzmir’in en iyi IELTS Kursuna katılacaksınız.

Mevcut dil seviyenizi bileceksiniz.

İzmir IELTS Kursu sizi İngilizce öğrenme konusunda ciddi kılmak için mükemmel bir motivasyon aracıdır.

Uygun Fiyatları yakalayarak resmi sınavların dinamiklerini ve formatını bileceksiniz, böylece sınavlarla ilgili herhangi bir belirsizlikten kaçınabilirsiniz.

Zamandan ve paradan tasarruf edeceksiniz. Dilin gerçekten geliştirmeniz ve güçlendirmeniz gereken yönlerine odaklanabilmeniz için güçlü ve zayıf yönlerinizi tanıyabileceksiniz.

Uygun Fiyatları sunan İzmir IELTS Kursu ile IELTS sınavına verimli bir şekilde hazırlanmak ve mükemmel bir puan almak için rakipsiz bir fırsatınız olacak.

İzmir IELTS Kursu İzmir IELTS Kursu
İzmir IELTS Kursu İzmir IELTS Kursu
  • İletişim Bilgileriniz
  • Paket Seçimi
  • Onay

İletişim Bilgileriniz

İletişim Bilgilerini Giriniz

Paket Seçimi

Eğitim Paketini Seçiniz

%15
2805.00 TL
2384.25 TL

Onay

Ekibimiz Sizi Arasın

En son haberlerden, kampanyalardan ve indirimlerden ilk siz haberdar olun.