Türkiye'nin

  • En Nitelikli Dil Okulu
  • En Spesifik Yayınevi
  • En İnteraktif Online Dil Okulu
  • En Kapsamlı Dil Eğitimi
Çağrı Merkezi

İzmir IELTS Kursu Öneri | Akademik Yabancı Dil Kursları

Uluslararası İngilizce Dil Test Sistemi (IELTS), iş, eğitim veya göç amacıyla İngilizce yeterliliklerinin kanıtlanmasına ihtiyaç duyanlar için dünyanın önde gelen dil sınavıdır.

Akademik Yabancı Dil Kursları İzmir IELTS Kursu, İzmir’de En Çok Önerilen kurs olmaktadır. IELTS sınavı iki türdür: IELTS Akademik ve IELTS Genel Eğitim sınavları ve daha yeni Yaşam Becerileri türü. IELTS Academic, öğrenciler tarafından eğitim amaçlı, IELTS General Training ise çalışma ve göçmenlik amacıyla alınır. Alanında en çok öneri alan İzmir IELTS Kursu her iki tür için ayrı programlar sunmaktadır. IELTS sınavının neden gerekli olduğunun diğer nedenleri hakkında daha fazla bilgi edinmek için okumaya devam edelim.

IELTS Sınavı Ne İşe Yarar?

Test, bir bireyin İngilizce konuşulan bir ülkede iletişim kurma yeteneğine sahip olup olmadığını değerlendirir. İzmir IELTS Kursu temelde İngilizce iletişim yeteneğini kısa bir sürede hızlı ve etkili yollarla artırdığından oldukça fazla önerilmektedir. IELTS sınavının önemi, başvuru sahiplerinin İngilizce konuşulan ülkelere, örneğin tanınmış veya önde gelen bir eğitim kurumunda okumak, çalışma vizesi almak gibi çeşitli amaçlarla giriş yapmaları için tartışılmaz bir uygunluk kriteri haline gelmesinden anlaşılabilir veya İngilizcenin birincil konuşulan dil olduğu bir ülkede ikamet etmek te önemli bir motivasyondur. İşte sınava girmenin bazı faydaları:

 

Küresel istihdam fırsatlarına erişim

Küresel holdingler ve çok uluslu şirketler, anadili İngilizce olmayan kişilere istihdam sunduklarında İngilizce dil yeterliliğinin kanıtını gerektirir. Bu alanda dil yeterliliğinin gösterilebilmesi için en çok öneri alan sınav IELTS sınavıdır. İzmir IELTS Kursu sizi bu alanda hedefinize ulaştırır. Bu nedenle yurtdışında global markalarda çalışmak isteyen adayların IELTS sınavına girmeleri gerekmektedir. Çalışma vizesi almak ve yabancı bir ülkede profesyonel bir hayata başlamak için Genel IELTS sınavına girmek gerekir. Ülkemizde Öneri metinlerinde en çok yer alan kurs Akademik Yabancı Dil Kursları İzmir IELTS Kursudur. ABD, Avustralya, Kanada, Almanya, İngiltere gibi dünyanın gelişmiş ekonomileri, iş sunarken IELTS sınav puanlarını kabul etmektedir.

 

Yurtdışında yüksek öğrenim ve eğitim programları

İngiltere, ABD, Kanada ve Almanya gibi en iyi denizaşırı eğitim destinasyonları, bir adayın IELTS Akademik sınavına girmesini gerektirir. IELTS sınavı sadece ana dili İngilizce olmayanlar için üniversiteye giriş için bir ön koşul değildir, aynı zamanda mesleki kurum ve kuruluşlara kaydolmak isteyenler için de gereklidir. Hayatın her alanında yurt dışında bir düzen için İzmir IELTS Kursu adaylar arasında en çok önerisi olan kurstur. IELTS sınavına giren adaylar, yurtdışındaki en prestijli eğitim kurumlarına kolayca başvurabilir ve kabul edilebilir.

Göç ve daimî ikamet

Devlet kurumları, vatandaşlık veya daimî ikamet hakkı vermek için başvuru süreçlerinin bir parçası olarak IELTS sınavını kullanır. İzmir IELTS Kursu sınav stratejilerine yönelik olarak hazırlanmış en etkili kurs olarak önerilmektedir. Değerli ve yetenekli bireylerin Kanada, Almanya, ABD, İngiltere ve Avustralya gibi ülkelerde yerleşmeleri bir rüya ve kazançlı bir fırsattır. Bu ülkelerin hükümetlerine göre, dil yeterliliği onların İngilizce konuşulan ortamlarında bütünleşmek, iletişim kurmak ve çalışmak için önemlidir. Göçmenlik makamları, vize ve göçmenlik başvurularını yalnızca IELTS puanı ile desteklendiğinde kabul eder ve tanır. Yurtdışına yerleşmeyi planlayan adayların IELTS sınavına İzmir IELTS Kursu ile hazırlık yaparak girmeleri önerilir. Göçmenlik amacıyla IELTS General'e girilmelidir. Almanya, Avustralya ve Kanada'ya göç için 6.5 puanlık bir grup puanı gerekir.

İzmir IELTS Kursu İzmir IELTS Kursu
İzmir IELTS Kursu İzmir IELTS Kursu
  • İletişim Bilgileriniz
  • Paket Seçimi
  • Onay

İletişim Bilgileriniz

İletişim Bilgilerini Giriniz

Paket Seçimi

Eğitim Paketini Seçiniz

%15
2805.00 TL
2384.25 TL

Onay

Ekibimiz Sizi Arasın

En son haberlerden, kampanyalardan ve indirimlerden ilk siz haberdar olun.