Türkiye'nin

  • En Nitelikli Dil Okulu
  • En Spesifik Yayınevi
  • En İnteraktif Online Dil Okulu
  • En Kapsamlı Dil Eğitimi
Çağrı Merkezi

ILETS Kursu Alsancak

IELTS KURSU ALSANCAK seçeneklerinde ön plana çıkan Akademik Yabancı Dil Kursları kendine özgü olan eğitim planlamalarıyla seçkin dil okulları arasında yer almaktadır. Türkiye’de bir ilk olan eğitim modeli ve yetişkin bireylere yönelik eğitim sağlayan Akademik Yabancı Dil Kursları nitelikli eğitim programları uygulamaktadır.

IELTS Dünyada geçerliliği olan önemli bir İngilizce dil sınavıdır. Yurt dışında çalışabilmek için, öğrenim görmek, yaşamak için IELTS sınavı ile gerekli skoru alarak hedeflerinize ulaşabilirsiniz.

IELTS KURSU ALSANCAK olarak Akademik Yabancı Dil Kursu İzmir in kalbi Alsancak ta sizlere nitelikli eğitim sunmaktadır. Akademik Yabancı Dil Kursları British Counsul Konsolosluk partneridir. IELTS sınav yetkilisi olarak; IELTS sınavları kurumlarda gerçekleşmektedir. IELTS sınavı 2 türden oluşmaktadır. Ielts Akademik,Ielts GENERAL olmak üzere sınıflandırılmıştır. Ielts Akademik daha çok yurt dışında Üniversite okumak Yüksek lisans ve ya Doktora yapmak isteyen öğrenci gruplarının tercih ettiği alandır. Ielts GENERAL ise göçmenlik başvurularında yurt dışına gitmek isteyen adayların tercihleri arasında yer almaktadır. IELTS sınavı dört bölümden oluşmaktadır; Okuma, Konuşma, Yazma ve Dinleme olarak değerlendirilmektedir. Öğrenciler IELTS sınavlarına dört temel beceri üzerinden hazırlanmaktadır. Okuma, konuşma, yazma ve dinleme olarak Ielts sınavının stratejisine ve formatına göre planlama yaparak spesifik bir eğitim modeli uygulanmaktadır.

IELTS KURSU ALSANCAK kursu olan Akademik Yabancı Dil Okulları, öğrencilerinin hedeflerini belirleyerek, doğru eğitim planlamaları çerçevesinde uzman eğitmen kadrosuyla sizleri hedeflediğiniz skor hedefine ulaştırmaktadır. IELTS sınavına yönelik eğitim veren Eğitmen kadrosu IELTS sınavından skor almış, minimum on yıl ve üzeri tecrübeye sahip olan uzman eğitmenler tarafından verilerek sizleri ileri skorlara ulaştırmaya yönelik nitelikli eğitim uygulanmaktadır.

 

     

İzmir IELTS Kursu İzmir IELTS Kursu
İzmir IELTS Kursu İzmir IELTS Kursu
  • İletişim Bilgileriniz
  • Paket Seçimi
  • Onay

İletişim Bilgileriniz

İletişim Bilgilerini Giriniz

Paket Seçimi

Eğitim Paketini Seçiniz

%15
2805.00 TL
2384.25 TL

Onay

Ekibimiz Sizi Arasın

En son haberlerden, kampanyalardan ve indirimlerden ilk siz haberdar olun.